B3 - Byt 3+KK - 92m2, v nejvyšším patře


Krásný reprezentativní prostorný byt s nádherným výhledem na výstaviště a protější stráň s obrovskou terasou orientovanou na jih.

V bytě o celkovém rozměru 92,3 m2 jsou dvě samostatné ložnice sousedící vždy z jednou ze dvou koupelen. Přes celou šíři domu je situován spojený obývací pokoj s jídelnou a kuchyňským koutem, z něhož je přímý výstup na zastřešenou terasu. K bytu náleží sklepní komora o rozměru 6 m2 a jedno parkovací stání v podzemních garážích s přímým vstupem do domu.

Byt je vybaven samostatnými měřiči tepla, teplé a studené vody. Celý dům je zásobován teplem a teplou vodou, které jsou produkovány společným plynovým kotlem.

Měsíční nájemné činí 25.000,- Kč, k němuž se přičítá měsíční záloha na služby a energie ve výši 3.000,- Kč. K rozúčtování služeb za celý kalendářní rok dochází k 30.4. následujícího roku. Do rozúčtování jsou zahrnuty náklady na topení, teplou a studenou vodu, elektřinu ve společných prostorách, úklid domů a odvoz odpadů. Elektrickou energii spotřebovanou v bytě hradí nájemník přímo distribuční společnosti.

Při podpisu nájemní smlouvy skládá nájemník k rukám pronajímatele kauci ve výši 75.000,- Kč, která slouží k pokrytí výpadků v platbě nájemného a k případnému pokrytí nákladů pronajímatele na uvedení bytu do původního stavu po skončení nájmu. Kauce je vyúčtována do jednoho měsíce po ukončení nájemního vztahu.