B2 - Byt 4 + KK s bezbariérovým přístupem


Krásný reprezentativní byt s nádherným výhledem na výstaviště a protější stráň s terasou orientovanou na jih.

Jako jediný byt na patře s bezbariérovým přístupem přímo z ulice Neumannova má plochu 106 m2. V bytě jsou tři samostatné pokoje se dvěmi koupelnami. Přes celou šíři obývacího pokoje spojeného s jídelnou a kuchyňským koutem je přímý výstup na zastřešnou terasu.

K bytu náleží prostorná sklepní komora o rozměru 5,8 m2 a jedno parkovací stání v podzemních garážích s přímým vstupem do domu.

K bytu náleží prostorná sklepní komora o rozměru 7,5 m2 a jedno parkovací stání v podzemních garážích s přímým vstupem do domu.

Byt je vybaven samostatnými měřiči tepla, teplé a studené vody. Celý dům je zásobován teplem a teplou vodou, které jsou produkovány společným plynovým kotlem.

Měsíční nájemné činí 22.800,- Kč, k němuž se přičítá měsíční záloha na služby a energie ve výši ca. 4.000,- Kč. Služby jsou rozúčtovávány dle samostatných měřičů. Elektrickou energii spotřebovanou v bytě hradí nájemník přímo distribuční společnosti.

Při podpisu nájemní smlouvy skládá nájemník k rukám pronajímatele vratnou kauci ve výši tří měsíčních nájmů, která slouží k pokrytí výpadků v platbě nájemného a k případnému pokrytí nákladů pronajímatele na uvedení bytu do původního stavu po skončení nájmu. Kauce je vyúčtována do jednoho měsíce po ukončení nájemního vztahu.

Byt je připraven k nastěhování okamžitě.