B1 - mezonet 5+kk - 170m2


Krásný reprezentativní byt s výhledem do zeleně a na stráň nad výstavištěm.

Byt je orientován na jižní stranu. Mezonetový byt o celkové užitné ploše 170 m2 s přímým vstupem do vlastního zahradního átria má tři ložnice, obývací pokoj spojený s jídelnou a kuchyní a dvě koupelny.

K bytu náleží jedno parkovací stání v podzemních garážích s přímým vstupem do domu.

Byt je vybaven samostatnými měřiči tepla, teplé a studené vody. Celý dům je zásobován teplem a teplou vodou, které jsou produkovány společným plynovým kotlem.

Měsíční nájemné činí 25.000,- Kč, k němuž se přičítá měsíční záloha na služby a energie ve výši 4.000,- Kč. Roční vyúčtování služeb probíhá k 30.4. následujícího roku. Do rozúčtování jsou zahrnuty náklady na topení, teplou a studenou vodu, elektřinu ve společných prostorách, úklid domu a odvoz odpadů. Elektrickou energii spotřebovanou v bytě hradí nájemník přímo distribuční společnosti.

Při podpisu nájemní smlouvy skládá nájemník k rukám pronajímatele vratnou kauci ve výši tří měsíčních nájmů, která slouží k pokrytí výpadků v platbě nájemného a k případnému pokrytí nákladů pronajímatele na uvedení bytu do původního stavu po skončení nájmu. Kauce je vyúčtována do jednoho měsíce po ukončení nájemního vztahu.