A4 - Byt 3+KK, 82 m2, s bezbariérovým přístupem


Krásný reprezentativní byt s nádherným výhledem na výstaviště a protější stráň s terasou orientovanou na jih.

V nově zrekonstruovaném bytě o celkovém rozměru 82,7 m2 jsou dva samostatné pokoje, přičemž jeden z pokojů má samostatný vstup do soukromé koupelny.

Menší z koupelen je přístupná z obytné části bytu. Přes celou šíři obývacího pokoje a jídelny je přímý výstup na zastřešenou terasu.

K bytu náleží prostorná sklepní komora o rozměru 5,8 m2 a jedno parkovací stání v podzemních garážích s přímým vstupem do domu.

Byt je vybaven samostatnými měřiči tepla, teplé a studené vody. Celý dům je zásobován teplem a teplou vodou, které jsou produkovány společným plynovým kotlem.

Měsíční nájemné činí 22.000,- Kč, k němuž se přičítá měsíční záloha na služby a energie ve výši 3.000,- Kč. K rozúčtování služeb za celý kalendářní rok dochází k 30.4. následujícího roku. Do rozúčtování jsou zahrnuty náklady na topení, teplou a studenou vodu, elektřinu ve společných prostorách, úklid domu a odvoz odpadů. Elektrickou energii spotřebovanou v bytě hradí nájemník přímo distribuční společnosti.

Při podpisu nájemní smlouvy skládá nájemník k rukám pronajímatele vratnou kauci ve výši 60.000,- Kč. Kauce je vyúčtována do jednoho měsíce po ukončení nájemního vztahu.