A2 - mezonetový byt  140 m2 - 4+kk


Krásný reprezentativní byt s výhledem do zeleně a na stráň nad výstavištěm.

 Byt je orientován na jižní stranu. Mezonetový byt o celkové užitné ploše 140,7 m2 s přímým vstupem do vlastního zahradního átria má tři ložnice, dvě koupelny a obývací pokoj spojený s jídelnou a kuchyní.

K bytu náleží jedno parkovací stání v podzemních garážích s přímým vstupem do domu.

Byt je vybaven samostatnými měřiči tepla, teplé a studené vody. Celý dům je zásobován teplem a teplou vodou, které produkuje společný plynový kotel.

Měsíční nájemné činí 25.000,-Kč, k čemuž se přičítá měsíční záloha na služby a energie ve výši 4.500,-Kč. Roční vyúčtování služeb probíhá k 30.4. následujícího roku. Do rozúčtování jsou zahrnuty náklady na topení, teplou a studenou vodu, elektřinu ve společných prostorách, úklid domu a odvoz odpadů. Elektrickou energii spotřebovanou v bytě hradí nájemník přímo distribuční společnosti.

Při podpisu nájemní smlouvy skládá nájemník k rukám pronajímatele kauci ve výši tří měsíčních nájmů, která slouží  k pokrytí výpadků v platbě nájemného a k případnému pokrytí nákladů pronajímatele na uvedení bytu do původního stavu po skončení nájmu. Kauce je vyúčtována do jednoho měsíce po ukončení nájemního vztahu.

Byt je připraven k pronájmu.